KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17307439
nr 1730 7439
Astrid Forselius-Johnson
(1913-2003), Sverige
Signerad, akvarell, lägereld, Bladets mått: 420x30 cm, oramad
Astrid Forselius-Johnson, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
måndag 13 oktober 2025
kl 18:48:44
Astrid Forselius-Johnson
Läs mer om Astrid Forselius-Johnson