KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17307439

nr 1730 7439

Astrid Forselius-Johnson

(1913-2003), Sverige

Signerad, akvarell, lägereld, Bladets mått: 420x30 cm, oramad

Astrid Forselius-Johnson, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.

måndag 13 oktober 2025
kl 18:48:44

Astrid Forselius-Johnson

Läs mer om Astrid Forselius-Johnson